Kurtka tweedowa z paskiem

Materiał:

Trwały, elastyczny i przyjemny w dotyku materiał. Ubrania z tej tkaniny będą trwać dłużej niż jeden sezon, ponieważ doskonale zachowują swój kształt po wielokrotnych praniach, praktycznie nie marszczą się. Do bezwarunkowych zalet materiału można zaliczyć fakt, że Terylene doskonale zachowuje kolor, co oznacza, że nadruk nie wypali się i nie wyblaknie.

Skład: 100% terylenu.

Zalecenia dotyczące opieki:

Pielęgnacja tkaniny terylenowej jest bardzo prosta – do prania tego materiału nadają się wszystkie tryby prania w pralce, ubrania natychmiast wysychają, zalecamy prasowanie ubrań od spodu w trybie „Syntetyki”.

Opis:

„Z taką kurtką każdy, nawet najbardziej zwięzły łuk staje się modny. Połącz go z podstawową białą koszulką, „gotowanymi” dżinsami i zamszowymi niebieskimi trampkami – otrzymasz modny zestaw Casual. Idąc na spotkanie z przyjaciółmi, Połącz z kombinacją sukienki i butów na obcasach.

Klasyczny w duchu Chanel-wydłużona kurtka w stylu koszuli z tweedu w kratę w jasnoróżowym kolorze. Projektanci dodali do tego modelu modne akcenty: swobodny krój, obszerne kieszenie, długi pas, który może podkreślać talię i frędzle na krawędzi.

Szczegół:

  • Modele z tweedu – trend podium SS ‚ 20 z pokazami Chanel, Gucci, Balmain;
  • Pastelowe odcienie – trend podium SS ‚ 20 z pokazami Lanvin, Loewe, Nina Ricci;
  • Wystrój z frędzlami-tegoroczny trend według Vogue;
  • Loose Fit Pasuje do każdego rodzaju rysunek;
  • Wydłużony model;
  • Pas w zestawie podkreśla talii.

Zawiera: 100% Terylene-trwały, odporny na zużycie materiał, dobrze utrzymujący kształt i kolor.