Peeling do twarzy the Face Shop Mild Papaya

Peeling do twarzy o łagodnym działaniu na bazie ekstraktu z papai, delikatnie usuwa martwe komórki. Głównym składnikiem jest enzym papai, który delikatnie złuszcza martwe komórki skóry i kwas hialuronowy, znany ze swoich właściwości nawilżających. Bez podrażnień skóry dzięki formule bez alkoholu, olejów mineralnych, parabenów i sztucznych barwników. Nadaje się do każdego rodzaju skóry.

Opis:

Lekka konsystencja, delikatny efekt, dyskretny owocowy aromat-peeling z the Face Shop sprawi, że oczyszczanie skóry będzie nie tylko przydatne, ale także bardzo przyjemną procedurą.

Peeling delikatnie i delikatnie złuszcza martwe komórki skóry, nie uszkadzając jej ani nie drażniąc, może być stosowany nawet dla najbardziej wrażliwej skóry. Działanie środka nie odbywa się kosztem fizycznego oddziaływania, ale dzięki aktywnym składnikom.

W składzie peelingu ekstrakt z papai, który zawiera unikalny enzym-papainę. Jest stosowany w popularnych peelingach enzymatycznych, które promują odnowę skóry. Papaina ma zdolność rozkładania białek, dzięki czemu jest skutecznie stosowana do złuszczania: złuszcza martwe cząstki naskórka i przyspiesza regenerację nowych komórek. Papaina ma również działanie limfodrenii i pomaga usunąć nadmiar płynu, co prowadzi do zmniejszenia obrzęku twarzy, zmniejsza liczbę stanów zapalnych, przyspiesza ich gojenie.

Peeling z ekstraktem z papai delikatnie oczyszcza i nawilża skórę, łagodzi ją i wyrównuje skórę, prowadzi do rozjaśnienia pigmentacji.

Również peeling dobrze przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych, zwiększając penetrację i wchłanianie środków, które są stosowane po oczyszczeniu.

Sposób użycia:

Odpowiednią ilość żelu nałożyć suchymi rękami na suchą twarz po umyciu. Unikaj obszarów wokół oczu i ust. Delikatnie masuj, aż powstanie pellet. Dokładnie spłucz ciepłą wodą. Używaj 1-2 razy w tygodniu.

Pojemność: 150 ml.